Velké Svatoňovice 360
  PO - PÁ: 7 - 16 hodin
  +420 774 028 440

Naše služby

Provádíme opravy osobních motorových vozidel včetně diagnostiky a následného servisu. Zabýváme se také diagnostikou a kompletní opravou klimatizací vozidel všech značek.

Autoservis

Autoservis

Pneuservis

Pneuservis

Klimatizace

Klimatizace

Geometrie

Geometrie

Diagnostika

Diagnostika

Autoklempířství

Autoklempířství

Dovoz vozidel

Dovoz vozidel

Náhradní díly

Náhradní díly

Aktuality

V těchto aktualitách Vás budeme pravidelně informovat o různých akcích, novinkách a modernizacíh v rámci námi nabízených služeb. Naší snahou je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených prací a služeb směrem k zákazníkovi.

Stavíme nové zázemí

Pro zlepšení kvality služeb a pohodlí pro naše i nové zákazníky připravujeme nové zázemí s profesionálním vybavením, pneuservisem, 3D laserovou geometrií a...

Přezouvání pneumatik - Letní sezóna

Využijte volných kapacit na přezouvání pneumatik. Letní pneumatiky můžete přezout již od 1.4.2021. Pokud si nedokážete vybrat nové pneu, doporučíme, poradíme,...

O nás

Naše firma MedikAuto s.r.o. působí v oboru diagnostiky a oprav osobních vozidel již řadu let. Naší předností je neustálé zkvalitňování a vylepšování námi nabízených prací. Nabízíme osobní přístup, pečlivost a vysokou míru spolehlivosti. Naší hlavní předností je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu práce. Postaráme se o co nejrychlejší a nejefektivnější odborné řešení Vaší zakázky.

Jaromír Praus - majitel firmy

Mapa

Partneři