Batňovice 312

  PO - PÁ: 7 - 15:30 hodin

  +420 774 028 440

Autoservis

Provádíme opravy osobních motorových vozidel všech značek. Děláme servisní prohlídky, výměny olejů, kontroly a opravy brzd, výměny spojkových sad, rozvodů, výfuků nebo certifikovanou montáž tažných zařízení. Připravujeme a zajišťujeme vozy na technickou kontrolu a emise. Odtah vozidel.

Pneuservis

Nabízíme kompletní služby pneuservisu včetně prodeje pneumatik a disků. Provádíme odbornou výměnu pneumatik včetně vyvážení a případnou opravu poškozených disků zajistíme. Staré pneumatiky ZDARMA ekologicky z likvidujeme.

Klimatizace

Specializujeme se na kontroly a opravy klimatizací. Používáme certifikované plničky WÜRTH chladiv HFO1234yf a R134a. Zabýváme se vlastní výrobou a opravou klima trubek a hadic různých průměrů a umíme opravit již nedostupné zboží s použitím stávajících koncovek.

Geometrie

Provádíme kontrolu a seřízení geometrie podvozku. Používáme moderní měřící zařízení, která jsou pravidelně kalibrována s vysokou přesností. Kontrolu a následné seřízení geometrie všech kol na vozidle je nezbytné provádět minimálně jednou za rok.

Diagnostika

Provádíme diagnostiku vozidel všech značek pomocí profesionálního diagnostického přístroje. Přesně a efektivně zjistíme příčinu závady na vozidle. Zajistíme opravu vašeho vozidla a nabídneme řešení s ohledem na Vaše finanční a časové hledisko.

Autoklempířství

Provádíme opravy havarovaných osobních vozů všech značek. Nabízíme například výměnu čelních skel, drobné opravy karoserií . Nabízíme ošetření podvozku karoserie a ošetření dutin vašeho vozu pro dokonalou ochranu proti korozi.

Dovoz vozidel

Zabýváme se také dovozem ojetých vozidel všech značek ze zahraničí na přání zákazníka. Zajistíme přihlášení dovezeného vozidla do evidence na registru vozidel a připravíme dovezené vozidlo na technickou kontrolou a emise.

Náhradní díly

Zajistíme náhradní díly na vaše vozidlo včetně maziv a kapalin. Nabízíme na váš vůz kvalitní díly různých značek.

Výměna oleje

Provádíme výměnu oleje v automatické převodovce a servořízení a následné čištění veškerých komponentů agregátů. Výsledkem je hladký a spolehlivý chod automatické převodovky nebo servořízení.

Zapůjčení automobilu

V případě potřeby Vám můžeme zapůjčit nový automobil KIA CEED Combi 1,5 GDI 118 KW včetně dálniční známky za 1.200 Kč/den bez DPH (3 a více dnů za 1.000 Kč/den). Vůz si můžete zarezervovat na telefonu servisu.

Partneři